Kızılırmak Mahallesi 1443. Cadde 40/3 Çukurambar/Ankara
tr

Naz Öktem Biyografi

Anasayfa » Naz Öktem Biyografi

Uzman Klinik Psikolog Naz Öktem 1992 senesinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve ortaöğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında Numune Hastanesi AMATEM (Alkol Madde Araştırma Tedavi ve Eğitim Merkezi) servisi, Yenimahalle Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri servisi ve polikliniğinde stajlarını tamamlamış ve 2014 senesinde Bilkent Üniversitesi’nden lisans mezuniyetini almıştır.

2014-2015 seneleri arasında özel bir rehabilitasyon merkezinde yönetim kurulu üyesi ve kurum psikoloğu olarak görev almış ve bu görevleri esnasında zihinsel ve bedensel engelli çocuklar ve aileleri ile çalışmıştır. 2015 senesinde FMV Işık Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’na katılmış ve Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi H1A (kadın psikoz) bölümünde görev almıştır.

2016 senesi itibari ile İstanbul’da özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde bir sene süre ile yönetici psikolog olarak çalışmıştır. 2017 senesi itibari ile yüksek lisansını Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Cinsel İşlev Bozuklukları Arasındaki İlişkiler taraması ile bitirmiştir.

Şu anda TANDEM Psikiyatri Merkezi’nde Klinik Psikolog olarak çalışan Naz Öktem’in; Hipnoterapi, Aile ve Çift Danışmalığı, Cinsel Terapi, Çocuklarla Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) ve Neuro Linguistic Programming alanlarında aktif olarak çalışmakta ve Aile Danışmanlığı uzmanlığını alma aşamasındadır.

RANDEVU ve Detaylı Bilgi Almak İçin Beni Arayabilirsiniz